Twoja najlepsza

szkoła

i tu jest pięknie

Zapraszamy Państwa do nowoczesnej, dwujęzycznej szkoły BC Primary school !

Nasza szkoła:

  • w sercu Zabłocia,
  • bezpieczna, przestronna, dostosowana do potrzeb uczniów, rodziców i nauczycieli
  • piękny przyjazny wystrój
  • nowoczesna technologia
  • Kompetencje przyszłości
  • Opieka metodyka i pedagoga z Wielkiej Brytanii
  • Edukacja ekologiczna

 

Nowoczesna, dwujęzyczna szkoła BC Primary School znajduje się w samym sercu Zabłocia. Powstała z zamiarem zapewniania uczniom odpowiedniego miejsca do nauki i kompleksowego rozwijania swoich zainteresowań.

Stawiamy na wzajemny szacunek, tolerancję oraz współpracę – cechy, którymi powinna kierować się każda szkoła. Uważamy, że to właśnie dobre podejście do dzieci sprawia, że chętnie rozwijają się w wybranym przez siebie kierunku – z chęcią w tym pomagamy. Co wyróżnia nas na tle konkurencji?

Co nas wyróżnia?

Innowacje!

Dwujęzyczność

Edukacja ekologiczna

Neurodydaktyka

Leśna szkoła

Chill out room

Coffee mornings

Warsztaty dla rodziców

Wsparcie psychologiczno- pedagogiczne

Kompetencje przyszłości

Opieka metodyczna z Wielkiej Brytanii

Szkoła prywatna Kraków – Pomysłowa i przeszkolona kadra nauczycielska

Nasi pedagodzy prowadzą zajęcia pełne wyzwań, ciekawych eksperymentów i wydarzeń. Odchodzimy od przyjętego w innych szkołach myślenia szablonowego, gdzie uczniowie do zdania sprawdzianów muszą trafić we właściwy klucz. Cenimy kreatywność, własne myślenie i przejmowanie inicjatywy. Wykorzystujemy przy tym najnowszą wiedzę merytoryczną i metodyczną. 

Chcemy, aby każdy uczeń rozwijał się zgodnie z własnymi predyspozycjami, dlatego na każdym kroku kształtujemy jego pozytywną samoocenę. Co więcej – w szkole pracują metodycy i pedagodzy z Wielkiej Brytanii, którzy z chęcią wesprą naszych uczniów. 

Dwujęzyczność

Przyszłością systemu edukacji jest dwujęzyczność – w dzisiejszych czasach, aby bez problemu wyjechać na wczasy, porozumieć się z osobami z innego kraju czy dostać wymarzoną posadę niezbędna jest znajomość języka obcego. Przygotowując naszych uczniów do dwujęzyczności już od I klasy wprowadzamy nauczanie przedmiotowe w języku angielskim. W kolejnych klasach stawiamy na naukę czytania i pisania metodą glottodydaktyczną oraz zajęcia storytelling oparte na klasykę literatury dziecięcej.

Nasi lektorzy pracują metodą immersji językowej, co oznacza, że nauczyciele zarówno podczas zajęć lekcyjnych, jak i podczas przerw czy wycieczek kontaktują się z dziećmi po angielsku. Istnieje możliwość zapisania się także na dodatkowe zajęcia z tego języka.

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe z angielskiego to nie wszystko. Raz w miesiącu organizujemy szkołę leśną, czyli zajęcia w lesie, na łonie natury. Chcemy, aby każdy uczeń już od pierwszych dni w naszej szkole uczył się poszanowania dla przyrody oraz dbania o środowisko naturalne.

Edukacja ekologiczna jest częścią naszego programu! Oferujemy również możliwość zapisania się na zajęcia dodatkowe z wybranych aktywności sportowych lub nieco spokojniejsze, rozwijające zdolności manualne i umysłowe.  

Dlaczego BC Primary School?

Dbamy o bezpieczeństwo uczniów oraz pełne zadowolenie rodziców. Wprowadzamy dzieci w świat wartości uniwersalnych i norm etycznych. Pragniemy, aby równość i tolerancja towarzyszyły im na każdym etapie życia.

Jednocześnie rozwijamy pasje, zainteresowania i zdolności naszych wychowanków, dzięki czemu efektywnie przygotowujemy je do dalszego szkolnictwa i wejścia w dorosłość. W naszej szkole preferujemy zdobywanie wiedzy i umiejętności poprzez doświadczenie i działanie. Jesteśmy pewni, że to najlepsza droga do kompleksowego rozwoju Twojego dziecka!

Nowości

Nauka angielskiego poprzez oglądanie filmów

Nasze pociechy, często spotykają się z językiem angielskim w Internecie,…

Jak wygląda nauka angielskiego w szkole podstawowej?

Dzieci, swoją przygodę z językiem angielskim rozpoczynają wcześnie, ponieważ zaczyna…

Co wyróżnia szkołę językową?

Znajomość co najmniej jednego języka obcego jest obecnie powszechna. Już…

Jak skutecznie uczyć się języków obcych?

Jednym nauka języków przychodzi bardzo naturalnie. Inni muszą na nią…

Czy podstawowa szkoła prywatna to dobry wybór? Wyjaśniamy

Rodzice nierzadko mają duży problem z wyborem odpowiedniej szkoły podstawowej…

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.