Twoje najlepsze

przedszkole

i tu jest pięknie

O nas

Anglojęzyczne przedszkola Bright Child to nowoczesne i innowacyjne placówki. Czerpiemy z doświadczeń najlepszych przedszkoli w Wielkiej Brytanii.

Jesteśmy usytuowani w pięknym kompleksie Garden Residence w prężnie rozwijającej się dzielnicy Zabłocie oraz na nowoczesnym Osiedlu Fi w Starym Podgórzu. Obie placówki posiadają duże i bezpieczne place zabaw. Oferujemy najwyższej klasy opiekę i naukę dwujęzyczną.

Zapewniamy troskliwe i indywidualne podejście do potrzeb każdego dziecka.

Przedszkole prywatne Bright Child w Krakowie to bezpieczne miejsce dla dzieci, stworzone z myślą o ich wszechstronnym i prawidłowym rozwoju. Cechuje nas kreatywność, przyjazne podejście do dzieci i wzajemny szacunek – każde dziecko może czuć się tu ważne i wyjątkowe. Kompleksowa opieka, ciekawe zajęcia i wsparcie specjalistów sprawiają, że nasze przedszkole cieszy się coraz większą popularnością. Realizujemy podstawę programową MEN i jesteśmy wpisani do rejestru przedszkoli niepublicznych.

Co nas wyróżnia?

Innowacje

Aktywizacja ukrytych talentów

Poznawanie świata i innych kultur

Język angielski jako droga do sprawniejszego rozwoju dziecka

Ruch i świeże powietrze dla ciała i umysłu

Smaczne posiłki dla świetnego samopoczucia

Najnowsze zdobycze psychologii

Wyłącznie najwyższej klasy personel

Inspirujący wystrój

Dzienniczek online

Monitoring internetowy

Nauka języków obcych, a nasze przedszkole prywatne Kraków

W przedszkolu Bright Child stawiamy na naukę języków obcych już od młodego wieku – dzieci najszybciej uczą się w ciągu pierwszych 5 lat życia, co wykorzystujemy w przyjazny i skuteczny sposób.

Wierzymy, że języki obce otwierają drzwi do przyjaźni, wiedzy i świata, co stanowi bazę dla późniejszych doświadczeń. Zapewniamy polsko-angielską edukację na najwyższym poziomie. Dla chętnych dzieci organizujemy również dodatkowe zajęcia z języka hiszpańskiego.

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe zawarte w czesnym obejmują gimnastykę, warsztaty podróżnicze, zajęcia muzyczne i zajęcia teatralne. Każdy maluch znajdzie u nas coś, co rozbudzi jego zainteresowania. Twoje dziecko chce spróbować czegoś innego? Za dodatkową opłatą można je zapisać na:

  • basen
  • taniec
  • taekwondo
  • robotykę
  • warsztaty naukowe, sensoryczne lub kulinarne
  • ceramikę
  • język hiszpański

W ramach zajęć bardzo często organizujemy interesujące i rozwijające wycieczki oraz spotkania ze znanymi ludźmi. Dzieci ciekawe świata z pewnością poczują się u nas fantastycznie. 

Specjalne potrzeby rodziców i dzieci

Wiemy, że niektóre dzieci wymagają większej uwagi, którą z chęcią im poświęcamy. Każdy rozwija się w swoim tempie, a w naszym przedszkolu niepublicznym nie ma miejsca na narzucone odgórnie schematy.

Oferujemy wsparcie Opiekuna Kluczowego, psychologa oraz logopedy. Współpracujemy z rodzicami i opiekunami, regularnie organizując warsztaty dla rodziców. To czas, w którym można wymieniać się spostrzeżeniami, podzielić problemami czy po prostu dowiadywać nowych, ciekawych rzeczy z zakresu wychowania i opieki nad dzieckiem. 

Niepubliczne przedszkole – zdrowa dieta to podstawa!

Odpowiednio zbilansowane, zdrowe posiłki wpływają na samopoczucie i rozwój dzieci, szczególnie w wieku przedszkolnym. Kształtują odporność, dodają energii do zabawy i nauki oraz wpływają pozytywnie na perystaltykę jelit. Jakość serwowanych posiłków jest dla nas kwestią priorytetową – ma być zdrowo, smacznie i różnorodnie. Co ważne, w przypadku dzieci z alergiami pokarmowymi menu ustalane jest indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb żywieniowych danego dziecka. 

Rodzice w każdej chwili mogą skontaktować się z naszą doświadczoną panią dietetyk i skonsultować obawy czy wahania dotyczące diety. Otrzymają szereg porad i wskazówek, które będą mogli wykorzystać we własnym domu. W ramach obsługi przedszkola firma cateringowa organizuje spotkania z rodzicami, na których omawiane są zasady prawidłowego żywienia dzieci.

Nowości

Zajęcia z logopedą – czy warto? Plusy i minusy

Zajęcia z logopedą mają wiele zalet – ułatwiają prawidłowy rozwój…

Kiedy dziecko nie chce chodzić do przedszkola – co robić?

Dziecko może wykazywać niechęć przed pójściem do przedszkola z wielu…

Jak przygotować dziecko do przedszkola?

Pobyt dziecka w przedszkolu może być początkowo niekomfortowy – zarówno…

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.