O nas

Kim jesteśmy

Polsko-angielskie przedszkole Bright Child powstało z ogromnej pasji i wieloletniego doświadczenia zdobytego w Wielkiej Brytanii, gdzie pedagogika przedszkolna stoi na bardzo wysokim poziomie. Nieustanne badania rozwoju dziecka i rozważania, jaki typ placówki może najlepiej wpłynąć na jego rozwój, zainspirowały mnie do założenia własnego przedszkola.

Podobnie jak w Polsce, w Wielkiej Brytanii także powstaje coraz więcej nowych żłobków i przedszkoli. Niestety, tylko niektóre z nich w pełni zasługują na miano placówek, które zapewniają swoim wychowankom dobry start w dorosłe życie.

Pierwsze pięć lat to najważniejszy okres rozwoju człowieka i dlatego tak ważna jest forma opieki, jaką zapewniamy dziecku w tym czasie. Szukając dla mojego trzyletniego synka przedszkola w Krakowie, nie znalazłam placówki, która spełniałaby wszystkie moje oczekiwania. Stało się to impulsem do podjęcia decyzji o otwarciu Bright Child.

Naszą aspiracją jest podwyższenie jakości polskich przedszkoli – mamy nadzieję, że uda nam się osiągnąć ten cel poprzez prezentację naszej wizji i przykład, jakim jest prowadzona przez nas placówka.

Nasze przedszkole, oprócz edukacji dwujęzycznej, realizuje podstawę programową MEN i jest wpisane do rejestru przedszkoli niepublicznych.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.