Posiłki

Jedzenie

Jakość posiłków serwowanych w przedszkolu jest jednym z priorytetowych elementów, które bierze się pod uwagę wybierając przedszkole dla swojego dziecka. Mając świadomość jak ważne jest to, co nasze dzieci jedzą, informujemy, że zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z cateringiem Alma Verde. Jest to firma, która specjalizuje się w przygotowywaniu posiłków dla szkół, przedszkoli i żłobków w oparciu o obowiązujące w Polsce normy żywienia dzieci.

Alma Verde to firma, która w swoich działaniach wychodzi poza standard typowych usług cateringowych. To, na co kładzie ona największy nacisk to jakość posiłków, które mają być smaczne, zdrowe i różnorodne. Jednocześnie podejmowane są działania propagujące zdrowe żywienia dzieci. Jedną z propozycji zespołu Alma Verde w ramach obsługi przedszkola jest organizowanie spotkań z rodzicami na których omawiane są zasady prawidłowego żywienia dzieci. Ponadto przez cały okres uczęszczania dziecka do przedszkola rodzice mogą kontaktować się z panią dietetyk Alma Verde. Konsultacje dotyczyć mogą zarówno menu, jak i dylematów związanych z żywieniem dzieci w wieku przedszkolnym.

Istotne jest, że w przypadku dzieci z alergiami pokarmowymi menu ustalane jest indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb żywieniowych danego dziecka. To, co z pewnością wyróżnia Alma Verde, to indywidualne podejście do problemu alergii pokarmowych. W sytuacji, gdy dziecko ma problem z nietolerancją pokarmową przygotowywana jest specjalistyczna dieta uwzględniająca zalecenia lekarskie.

Wszystkie osoby zainteresowane firmą Alma Verde serdecznie zapraszamy na stronę internetową www.almaverde.pl

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.