Twoje najlepsze

przedszkole

i tu jest pięknie

O nas

Anglojęzyczne przedszkola Bright Child to nowoczesne i innowacyjne placówki. Czerpiemy z doświadczeń najlepszych przedszkoli w Wielkiej Brytanii. Jesteśmy usytuowani w pięknym kompleksie Garden Residence w prężnie rozwijającej się dzielnicy Zabłocie oraz na nowoczesnym Osiedlu Fi w Starym Podgórzu. Obie placówki posiadają duże i bezpieczne place zabaw. Oferujemy najwyższej klasy opiekę i naukę dwujęzyczną. Zapewniamy troskliwe i indywidualne podejście do potrzeb każdego dziecka. Posiadamy wysokiej jakości naturalne zabawki edukacyjne.

Bright Child Fi

Filia Przedszkole Bright Child mieści się w popularnej i bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Stare Podgórze ( okolice Ronda Matecznego) z dala od zgiełku ulic. Zajmujemy parter nowoczesnego budynku na Osiedlu Fi o łącznej powierzchni 202m2. Do przedszkola przynależy piękny ogródek o powierzchni 300m2.

Lokal spełnia wszystkie wymogi architektoniczne, sanitarne oraz przeciwpożarowe, gwarantując bezpieczne i higieniczne warunki dla naszych przedszkolaków.

English Immersion Class!!

Na ul. Szafrana oferujemy kameralną klasę anglojęzyczną prowadzoną przez Native Speakerów, w której dzieci realizują angielską podstawę programową Early Years Foundation Stage.

Co nas wyróżnia?

Innowacje

Aktywizacja ukrytych talentów

Poznawanie świata i innych kultur

Język angielski jako droga do sprawniejszego rozwoju dziecka

Ruch i świeże powietrze dla ciała i umysłu

Smaczne posiłki dla świetnego samopoczucia

Najnowsze zdobycze psychologii

Wyłącznie najwyższej klasy personel

Inspirujący wystrój

Dzienniczek online

Monitoring internetowy

Przedszkole Anglojęzyczne Bright Child to placówka zapewniająca dzieciom najwyższej klasy opiekę i naukę dwujęzyczną. Charakterystyczne jest tutaj indywidualne podejście do potrzeb każdego dziecka oraz wspieranie go w rozwoju własnych zainteresowań.

Wspieramy rodziców

Wychowanie dziecka to nie lada wyzwanie, dlatego wspieramy rodziców lub opiekunów w tym procesie. Organizujemy warsztaty dla rodziców, w trakcie których można wymieniać się swoimi spostrzeżeniami lub dzielić trudnościami. Każdy otrzyma od nas wsparcie i mnóstwo praktycznych porad. Wspólnie zadbamy o dobro i rozwój dzieci.

Przedszkole dwujęzyczne Kraków – Zasady panujące w przedszkolu anglojęzycznym Bright Child

Każdy przedszkolak uczęszczający do naszej placówki ma zapewnioną opiekę psychiczną i fizyczną – stawiamy na tolerancję i szacunek, który należy się także najmłodszym. Wszyscy nasi pracownicy kierują się zasadami wynikającymi z Konwencji Praw Dziecka, biorąc pod uwagę również powszechnie przyjęte normy społeczne czy moralne.

Oferujemy ciekawe zajęcia dostosowane do wieku dzieci. Podczas nauki i zabawy wspieramy wszechstronny rozwój dziecka, motywując go do rozwijania się w ulubionym kierunku i kształtowania zdolności. Promujemy dbanie o zdrowie, zachowania przyjazne środowisku naturalnemu oraz budowanie poczucia tożsamości regionalnej i narodowej z poszanowaniem innych kultur. W naszym przedszkolu każde dziecko poczuje się ważną częścią grupy i większej społeczności. 

Przedszkole anglojęzyczne, czyli o tym co nas wyróżnia

Naszym dużym atutem jest nacisk na nabywanie zdolności językowych. To najlepszy wiek, aby dziecko sprawnie i szybko przyswoiło nowy język. Do przedszkola anglojęzycznego Bright Child mogą uczęszczać także dzieci nie mówiące po polsku, ponieważ oferujemy edukację dwujęzyczną oraz anglojęzyczną. Nauka zarówno angielskiego, jak i innych przedmiotów odbywa się głównie poprzez zabawę, co sprawia, że atmosfera jest luźna i wesoła, adekwatna do wieku przedszkolnego

Posiadamy bogaty pakiet zajęć dodatkowych oraz bardzo dużo różnego rodzaju zajęć ruchowych – każdy malec z pewnością odnajdzie u nas nowe zainteresowania. Nowoczesny wystrój placówki i dostęp do ciekawych, edukacyjnych zabawek sprawia, że dzieci czują się tu swobodnie. Urodziny, wycieczki, spotkania z ciekawymi ludźmi – takie wydarzenia są u nas na porządku dziennym.

Na końcu warto wspomnieć, że dbamy nie tylko o samopoczucie i edukację dzieci, ale również o ich zdrowie. Na naszej stołówce przedszkolaki otrzymają wyłącznie zbilansowane, urozmaicone posiłki. Nadzór psychologa i logopedy również jest sporą zaletą – każde dziecko otrzyma od nas wszechstronne wsparcie, bez względu na sytuację czy stan zdrowia.

Nowości

Wyprawka do przedszkola – co powinna zawierać?

Odpowiednie skompletowanie wyprawki przedszkolaka jest bardzo ważne, aby dziecko czuło…

Angielski w przedszkolu Kraków. Czy warto?

W dzisiejszych czasach nikomu nie trzeba wyjaśniać, jak ważna jest…

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.